LAJMI I FUNDIT:

Joselu

27 Artikuj

Carlo Ancelotti me lëvdata të veçanta për dy futbollistët e Realit pas fitores ndaj Sociedadit

Carlo Ancelotti me lëvdata të veçanta për dy futbollistët e Realit pas fitores ndaj Sociedadit

La Liga
Real Madridi fiton me përmbysje ndaj Real Sociedad, vazhdon si lider në La Liga

Real Madridi fiton me përmbysje ndaj Real Sociedad, vazhdon si lider në La Liga

La Liga
Real Madridi mposht Manchester Unitedin me dy gola të ‘çmendur’ nga Bellingham dhe Joselu

Real Madridi mposht Manchester Unitedin me dy gola të ‘çmendur’ nga Bellingham dhe Joselu

Ndërkombëtare
Dështimi i Real Madridit deri më tani në këtë verë: Shumë afrime dhe largime – por vetëm shpenzime

Dështimi i Real Madridit deri më tani në këtë verë: Shumë afrime dhe largime – por vetëm shpenzime

La Liga
Joselu prezantohet si lojtar i ri i Real Madridit, një detaj ‘çmend’ tifozët Los Blancos

Joselu prezantohet si lojtar i ri i Real Madridit, një detaj ‘çmend’ tifozët Los Blancos

La Liga
Real Madridi zyrtarizon afrimin e sulmuesit veteran Joselu

Real Madridi zyrtarizon afrimin e sulmuesit veteran Joselu

La Liga
Detajet e marrëveshjes së Joselu me Real Madridin

Detajet e marrëveshjes së Joselu me Real Madridin

La Liga
Gara për numrin 9 të Real Madridit: Befasia Lukakun, ‘frika’ Osimhen, por edhe të zakonshmit Mbappe, Kane dhe Havertz

Gara për numrin 9 të Real Madridit: Befasia Lukakun, ‘frika’ Osimhen, por edhe të zakonshmit Mbappe, Kane dhe Havertz

La Liga
Spanja triumfon ndaj Italisë dhe kualifikohet në finale të Ligës së Kombeve

Spanja triumfon ndaj Italisë dhe kualifikohet në finale të Ligës së Kombeve

Përfaqësueset
As Mbappe dhe as Kane, Real Madridi do të bëjë vetëm edhe një nënshkrim këtë verë

As Mbappe dhe as Kane, Real Madridi do të bëjë vetëm edhe një nënshkrim këtë verë

La Liga
Real Madridi po e mbyllë transferimin e Joselu

Real Madridi po e mbyllë transferimin e Joselu

La Liga
Real Madridi është gati për të mbyllur transferimin Joselu

Real Madridi është gati për të mbyllur transferimin Joselu

La Liga
Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

La Liga
Rikthim sensacional i Espanyolit ndaj Atleticos për t’i mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë

Rikthim sensacional i Espanyolit ndaj Atleticos për t’i mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë

La Liga
“Nuk mund ta besoj”, Joselu flet pas debutimit me dy gola te Spanja

“Nuk mund ta besoj”, Joselu flet pas debutimit me dy gola te Spanja

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

La Liga
Golashënuesit më të mirë në La Liga për sezonin 2022/2023: Lewandowski, Benzema e Muriqi në garën për Pichichi

Golashënuesit më të mirë në La Liga për sezonin 2022/2023: Lewandowski, Benzema e Muriqi në garën për Pichichi

La Liga
Real Madridi mposhtet nga Alavesi në shtëpi

Real Madridi mposhtet nga Alavesi në shtëpi

La Liga
Messi, Ronaldo, Benzema: Kush e ka fituar më së shumti çmimin ‘lojtari i ndeshjes’ brenda këtij sezoni në top pesë ligat evropiane?

Messi, Ronaldo, Benzema: Kush e ka fituar më së shumti çmimin ‘lojtari i ndeshjes’ brenda këtij sezoni në top pesë ligat evropiane?

Ndërkombëtare
Njëzet sulmuesit më të mirë në pesë ligat kryesore të Evropës këtë sezon bazuar në statistika

Njëzet sulmuesit më të mirë në pesë ligat kryesore të Evropës këtë sezon bazuar në statistika

Shkumbin Pireva
Lojtarët që u larguan si të dështuar, apo ‘tepricë’ nga klubet e Ligës Premier – tani po shkëlqejnë në kampionate tjera

Lojtarët që u larguan si të dështuar, apo ‘tepricë’ nga klubet e Ligës Premier – tani po shkëlqejnë në kampionate tjera

Premier League
Shtatë lojtarët e Ligës Premier që nuk po arrijnë të gjejnë skuadër të re

Shtatë lojtarët e Ligës Premier që nuk po arrijnë të gjejnë skuadër të re

Premier League
Treshja e të rinjve të Real Madridit që po kërkon të lërë gjurmë në Ligën Premier (Foto)

Treshja e të rinjve të Real Madridit që po kërkon të lërë gjurmë në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Deportivo 2-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

Deportivo 2-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga