LAJMI I FUNDIT:

Johnny English sërish në aksion, Atkinson kthehet në rolin e agjentit sekret

Johnny English sërish në aksion, Atkinson kthehet në rolin e agjentit sekret
(Foto: Getty Images)

Në muajin shtator pritet të vijë vazhdimi i tretë i filmit për agjentin Johnny English, me Rowan Atkinsonin në rolin kryesor.

Aventura e re e filmit aksion-komedi fillon kur pas një sulmi kibernetik, zbulohet identiteti i të gjithë agjentëve sekretë në Britani të Madhe.

Në këtë mënyrë, English mbetet shpresa e fundit e shërbimeve sekrete.

Të gjitha lajmet për Rowan Atkinson
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet për Rowan Atkinson

Ai detyrohet të kthehet nga pensionimi dhe niset në misionin, në të cilin duhet ta gjejë hakerin, i cili e ka bërë sulmin.

Si agjent sekret nga shkolla e vjetër, Johnny përballet me sfidat e teknologjisë së re për ta kryer me sukses misionin.

Krahas Atkinson, në rolet kryesore paraqiten edhe Olga Kurylenko, Jake Lacy e Emma Thompson.

Realizimi i filmit i është besuar regjisorit David Kerr. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Magazina
Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Magazina
Dikur krijuan bashkë hit, sot Bebe Rexha i reagon publikisht G-Eazyt: Ti je një humbës mosmirënjohës, je me fat që njerëzit të duan ende

Dikur krijuan bashkë hit, sot Bebe Rexha i reagon publikisht G-Eazyt: Ti je një humbës mosmirënjohës, je me fat që njerëzit të duan ende

Magazina
Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Magazina
Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të

Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të "Primark"

Magazina
Është publikuar prej vetëm dy ditësh në Netflix, “Hit Man” po llogaritet tashmë si një prej filmave më të mirë të vitit

Është publikuar prej vetëm dy ditësh në Netflix, “Hit Man” po llogaritet tashmë si një prej filmave më të mirë të vitit

Magazina
Kalo në kategori