LAJMI I FUNDIT:

“Jeta prapë vazhdoi”, Gani Gërmia tallet me eliminimin e Santianës në gjysmëfinale – njëjtë siç bëri me Bucin

“Jeta prapë vazhdoi”, Gani Gërmia tallet me eliminimin e Santianës në gjysmëfinale – njëjtë siç bëri me Bucin

Humoristi i njohur Gani Gërmia, emri i vërtetë i të cilit është Visar Dërmaku, ka zgjedhur sërish që të marrë një qasje mjaft humoristike ndaj një zhvillimi të fundit në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova 2”.

Ai ka bërë shënjestër të ironisë së tij Santiana Malokun, e cila edhe pse ishte parë si një garuese me potencial të lartë për të arritur në finalen e këtij edicioni, pësoi eliminimin në gjysmëfinalen që u zhvillua të premten.


Në një postim në llogarinë e tij në TikTok, Gani Gërmia vendosi të shoqërojë pamjet e Santiana Malokut — në momentin kur po largohej nga shtëpia pas eliminimit — me një melodi të njohur që ka bërë bujë në TikTok: balada “Jeta prap vazhdoi…” e Eli Malajt.

@gani.germia R.I.P #ganigermia #visardermaku #bigbrothervipkosova ♬ original sound – Shpetim Desku

Kjo nuk është hera e parë që Gani Gërmia ka vënë në qendër të humorit të tij konkurrentët e “Big Brother VIP Kosova”.

Ai kishte bërë të njëjtën gjë edhe me Ylli Dërvishin (Bucin), një tjetër pretendent i fortë i spektaklit që u përball me fatin e eliminimit vetëm pak javë para se finalja të mbahet.

@gani.germia #visardermaku #ganigermia #bigbrothervipkosova ♬ original sound – Shpetim Desku

Ironia e Gani Gërmisë duket të jetë një koment ndaj strategjisë së lojës së Santianas dhe Bucit, të cilët në sytë e tij si dhe të një pjesë të publikut nuk ia dolën ta përdorin më mirë atë për të arritur deri në fund. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Magazina
I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Magazina
Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Magazina
A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Magazina
Kalo në kategori