Josie Gibson e emisionit “This Morning” pati rastin të intervistojë Jennifer Aniston dhe Reese Witherspoon për sezonin e ri të serialit të tyre televiziv shumë të dashur “The Morning Show”

Reklama

Por, prezantuesja mbeti e turpëruar të hënën për shkak të një keqkuptimi me aktoren hollivudiane, Jennifer Aniston, shkruan The Sun.

Ish-ylli i Big Brother zhvilloi një intervistë me Jennifer-in së bashku me bashkë-yllin e saj, Reese Witherspoon për të diskutuar për serinë e re të dramës së tyre “The Morning Show”.

Foto: SC/This Morning

Duke folur drejtpërdrejt me ta nga Los Angeles, Josie ishte dukshëm e mahnitur pasi Reese e komentoi theksin e saj.

Reklama

Josie pyeti për pandeminë dhe si kishte ndikuar kjo situatë në xhirimet e “The Morning Show”.”Prezantuesit tanë duhej të uleshin dy metra larg”, tha Josie gjatë pyetjes.

Reklama

“Sezonin e ardhshëm ne me të vërtetë shpresojmë se do të jemi bashkë me njëri-tjetrin, si një verë e dashurisë!”, u përgjigjë Aniston.

Foto: SC/This Morning

Por, pyetja që shkaktoi më shumë probleme ishte “A je një përqafuese”, që do të thotë “të pëlqen të përqafosh”, por Jennifer iu duk sikur prezantuesja tha “hooker”, që do të thotë “prostitutë”.

Moderatorja ishte e shpejtë në reagim, duke ia sqaruar aktores 52-vjeçare se çfarë po e pyeste në të vërtetë.

Reklama

Pavarësisht keqkuptimit, e gjithë situata e sikletshme u kalua me të qeshura në studio. /Telegrafi/