LAJMI I FUNDIT:

Jana Kramer dhe Allan Russell janë fejuar pas vetëm gjashtë muajsh lidhje

Jana Kramer dhe Allan Russell janë fejuar pas vetëm gjashtë muajsh lidhje

Ylli i “One Tree Hill”, Jana Kramer, njoftoi se ajo dhe Allan Russell, 42 vjeç, janë fejuar në ‘podcast’-in e saj “Whine Down” të enjten.

Reklama

“Pra, unë dhe Allan jemi takuar për … gjashtë muaj e gjysmë”, u tha ajo dëgjuesve.

“Dhe ai më kërkoi të martohesha me të”.

Foto: Instagram

Kramer vazhdoi të detajojë propozimin e ëmbël, i cili u bë në shtëpinë e saj të re së bashku me vajzën e saj, Jolie, shtatëvjeçe dhe djalin Jace, katërvjeçar, të cilin e ndan me ish-bashkëshortin Mike Caussin.

“Ishte një natë vërtet e bukur, unë dhe fëmijët ishim ulur në shkallët e verandës së përparme dhe shikonim pamjen”, shpjegoi ajo.

Të gjitha lajmet nga Jana Kramer
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Jana Kramer

“Ai tha emrin tim dhe unë u ngrita dhe më pas ai u ul në një gjunjë”, vazhdoi artistja amerikane.

Foto: Instagram

Edhe pse Kramer nuk mban mend saktësisht se çfarë tha Russell, këngëtarja thotë se të dy shpërthyen në lot.

Lajmin emocionues e ndau edhe Kramer në Instagramin e saj duke postuar një sërë fotosh nga fejesa.

View this post on Instagram

A post shared by Jana Kramer (@kramergirl)

Dyshja bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq në “iHeartRadio Music Awards” në mars.

Kjo është hera e katërt që Kramer martohet.

View this post on Instagram

A post shared by Jana Kramer (@kramergirl)

Ajo u martua me Michael Gambino në vitin 2004 përpara se të vendosej me Jonathon Schaech në vitin 2010.

Më pas ajo u martua me Caussin në vitin 2015, por paraqiti kërkesë për divorc gjashtë vjet më vonë për shkak të tradhtisë së ish-yllit të NFL. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Jana Kramer (@kramergirl)


Në trend Magazina

Më shumë
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Kalo në kategori