Dhurata Dora ka lansuar këngën e re, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

“Jake jake” titullohet kënga, me të cilën këngëtarja i ka qëndruar besnik stilit të saj muzikor.

Për realizmin e kësaj këngë është kujdesur Cekic Beatz  dhe produksioni Volt Media.

Dhurata Dora (Foto: YouTube/MaxProductionAL)

Ndërsa teksti është shkruar nga Gent Fatali së bashku me Dhuratën.

Lajmet për DHURATËN Lajmet për DHURATËN

Ana vizuale është realizuar nga Max Production.

“Kesh kesh” është një prej projekteve më të fundit të Dhuratës që u lansua në dhjetor të vitit 2017.

Kënga u pëlqye shumë nga fansat e këngëtares dhe videoklipi është shikuar afro 30 milionë herë në YouTube. /Telegrafi/