LAJMI I FUNDIT:

Izi’s Apartment 197 – shijoni kafen në gotat e ngrënshme që duhet patjetër të provohet!

Izi’s Apartment 197 – shijoni kafen në gotat e ngrënshme që duhet patjetër të provohet!

Izi’s Apartment 197, ju mund të provoni diçka që nuk ndodh zakonisht – të hani gotën ku pini kafen! Në këtë kafene të rehatshme, ata kanë filluar të shërbejnë kafe në gota që ju mund t’i hani pasi të keni mbaruar përbrenda. 

Kjo ide e zgjuar ju mundëson të shijoni një kafe të fortë dhe, kur të jeni të gatshëm për diçka të ëmbël, ju thjesht kafshoni gotën. Bërë nga përbërës të shijshëm që përshtaten bukur me kafen, këto gota të ngrënshme janë si një ëmbëlsirë e vogël që ju pret në fund të çdo gllënjke. 

Gotat e ngrënshme janë me përmbajtje të shëndetshme nga drithërat e pasura me shumë fibra. Ky produkt është vegan dhe mbi të gjitha prodhohet në vendin tonë.

Në Izi’s Apartment, ju do të gjeni një atmosferë të ngrohtë dhe të mikpritshme që e bën të përkryer për të filluar mëngjesin tuaj apo për një pushim pasditeje. Dhe tani, me një ‘bonus’ të veçantë si kjo, çdo vizitë do të jetë më mbresëlënëse dhe e mbushur me kënaqësi. 

Nëse dëshironi të dilni pak nga rutina dhe të provoni diçka të re, Izi’s Apartment 197 ju ofron mundësinë të bëni pikërisht këtë. 

Vini për kafen, por qëndroni për gotën – e cila do t’ju bëjë të buzëqeshni dhe të pyesni veten pse nuk e keni provuar këtë më parë. 

Për më shumë informacione kontaktoni:

Facebook: Izi’s Apartment 197

Instagram: izisapartment197official

Tel: 044 555 553