0Shares

Jessica Cirio, bukuroshja nga Argjentina ka qenë shumë e përfolur gjatë kohës sa ishte në lidhje me futbollistin e njohur, Ezequiel Lavezzi.

Mirëpo, ajo vazhdon ende të diskutohet në media, dhe kësaj radhe, për shkak të formave të saj trupore.

Neymar është më i shtrenjti në botë, por jo më i paguari (Foto) Neymar është më i shtrenjti në botë, por jo më i paguari (Foto)

Në disa fotografi të publikuara së fundmi,m Jessica shfaqet mjaft seksi me bikini në plazh.

“Duket se është ngutur gjatë blerjes së rrobave të banjos”, kanë thënë me shaka fansat, duke aluduar për gjoksin e saj të madh, dhe bikinit që e nxirrnin në pah.

Ajo ka një trup perfekt, të cilin mesa duket është gati ta ekspozojë gjithmonë pa pasur fare tabu. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)