LAJMI I FUNDIT:

Ish e dashura e Justin Bieber provokon në bikini (Foto)

Ish e dashura e Justin Bieber provokon në bikini (Foto)

Hailey Baldwin, ish e dashura e Justin Bieber ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram.

Reklama

Bukuroshja në fjalë derisa ka pozuar në bikini ka nxjerrë në pah trupin e saj të formësuar.

Ajo edhe një herë tregon çfarë ka humbur Justin Bieber.

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Melinda Ademi duket  mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Butrint Avdyli
Ylli i “Queen's Gambit” Anya Taylor-Joy martohet me muzikantin Malcolm McRae

Ylli i “Queen's Gambit” Anya Taylor-Joy martohet me muzikantin Malcolm McRae

Magazina
Kalo në kategori