LAJMI I FUNDIT:

Imazhe artistike nga karriera e Lionel Richie (Foto)

Imazhe artistike nga karriera e Lionel Richie (Foto)

Koleksioni i fotografive të Alan Silfen dëshmon për shoqërinë e tij me këngëtarin e famshëm, Lionel Richie, nga vitet e tetëdhjeta e deri më sot.

Reklama

Ekspozita me këto fotografi është duke u mbajtur aktualisht në Londër, njofton Klan Kosova.

Lionel Richie 1986

Tri herë kampion (2010), Kanada

Lionel Richie 2010

Lionel Richie 2011

Lionel Richie Frank Sinatra

Lionel Richie 1987

Lionel Richie 2014

Lionel Richie 1987 Tokyo

Lionel Richie 2015

Lionel Richie LL Cool J

Lionel Richie Lenny Krawitz

Lionel Richie Paris 1996

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori