LAJMI I FUNDIT:

Ia vjedhin veturën në Pejë, në të kishte orë dore e para

Ia vjedhin veturën në Pejë, në të kishte orë dore e para
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar se i është vjedhur vetura e cila ishte e parkuar.

Rasti ka ndodhur të hënën, në ora 17:00.


“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se të dyshuar të panjohur i kanë vjedhur veturën e cila ishte e parkuar. Sipas viktimës në veturë kishte një orë dore dhe para të gatshme”, thuhet në raport.

Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/