Barcelona ka barazuar pa gola ndaj Huescas në xhiron e 32-të në La Liga.

Reklama

Më i miri te vendasit ishte mesfushori Christian Rivera, por me notë të lartë u vlerësuan edhe Javi Galan, Enric Gallon dhe portieri Roberto Santamaria.

Ylli i kësaj ndeshje ishte Jean-Clair Todibo, ndërsa në nivel ishin edhe Jeison Murillo, Moussa Wague dhe Arturo Vidal.

Ousmane Dembele në tentim për t’iu shmangur Jorge Pulidos (Foto: Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images/Guliver)

Ata që dëshpëruan paska ishin Kevin-Prince Boateng dhe Carles Alena, ndërsa më poshtë keni notat e lojtarëve:

Huesca:

Barcelona:

Në xhiron e radhës Barça do të luajë kundër Real Sociedadit. /Telegrafi/