LAJMI I FUNDIT:

Hektor Gjurgjiali vjen me projektin “Përralla e fundit”, premton këngë të re brenda muajit

Hektor Gjurgjiali vjen me projektin “Përralla e fundit”, premton këngë të re brenda muajit

Ikona e rokut shqiptar Hektor Gjurgjiali (Grupi 403) është rikthyer për publikun me projekt të ri.

“Përralla e fundit” është projekti i fundit i Grupit 403, ku orkestrimin, tekstin dhe muzikën e ka bërë vet Hektor Gjurgjiali.

Rokeri është i lumtur që kënga është pritur mirë dhe është komentuar mjaft mirë në rrjete sociale.

Ai në emisionin “Reload” në RTV Dukagjini” ka thënë se kënga më e preferuar e tij mbetet “Përralla”.

Gjurgjiali thotë se nuk ka dëshirë të bëjë këngë shpesh pasi që atë që e bënë dëshiron ta bëjë mirë.

“Ka disa muzikantë që më kërkojnë t’i bëjnë remiks këngët e mia. Ju kam thënë: O lëre mos e bën, le të mbetet kënga ashtu si është. Nuk dua as të ma prishë e as ndreq këngën”, tha ai, përcjell Telegrafi.

Reklama

Artisti thotë se është duke punuar edhe për këngë të reja në studion e Muhamet Veselit-Muhës.

“Për dy apo tri javë do të publikojë një këngë të re”, deklaroi ndër të tjera Hektor Gjurgjiali./Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Ismail Jakupi
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori