LAJMI I FUNDIT:

Habit Arbër Hajdari: Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, nuk kam folur me Zhaklinën

Habit Arbër Hajdari: Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, nuk kam folur me Zhaklinën

Kohët e fundit Zhaklina është komentuar dhe ka marrë shumë kritika, por çfarë mendon Arbër Hajdari në lidhje me situatën e saj?

Reklama

I ftuar në rubrikën “E Diell N’Trip”, ai ka treguar se pas përfundimit të “BBV2”, nuk ka komunikuar apo është takuar me të.

Përsa i përket periudhës që kanë qenë të dy opinionista në “Big Brother”, ai shprehet se kanë shkuar shumë mirë me njëri-tjetrin, por nuk ka preferuar të komentojë për lajmet e fundit që kanë dalë për të.

Arbër Hajdari nuk do të jetë më opinionist në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Arbër Hajdari nuk do të jetë më opinionist në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania

“Pas përfundimit të Big Brother nuk kam patur mundësi ta takoj sepse kam pasur një vizitë jashtë vendit. Me Zhaklinën gjatë gjithë “Big Brother” kam shkuar shumë mirë, e kam pritur mirë, unë isha pritësi. Kemi diskutuar çështje të ndryshme përsa i përket shoqërisë shqiptare, problematikave, gjërave të mira edhe jashtë programit. Unë në përgjithësi shkoj mirë me njerëzit dhe nuk kam pasur konflikte. Për disa gjëra e kam mbështetur Zhaklinën, për disa gjëra nuk kam qenë dakord dhe e kam kundërshtuar, ashtu siç ka bërë edhe ajo. Mendoj që e kemi mirëkuptuar njëri-tjetrin në shumë situata të krijuara”, u shpreh Arbër Hajdari.

I njëjti, ai bëri të ditur se nuk do të jetë më në ulësen e opinionistit në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania 3. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori