LAJMI I FUNDIT:

Gwen Stefani nuk ishte serioze në karrierën solo

Gwen Stefani nuk ishte serioze në karrierën solo

Gwen Stefani thotë se karriera e saj solo, gjatë të cilës lansoi dy albume dhe shiti miliona kopje, kurrë nuk është marrë seriozisht.

Këngëtarja e cila u bashkua me grupin e saj nga fillimi i karrierës “No Doubt”, thotë se përkundër faktit se kishte shitur miliona kopje të albumeve solo, zemra e saj i përkiste grupit.

“Unë ndihem më natyrale në grup. Këngët solo më lejuan të kuptoj anën time vajzërore, por kurrë nuk është menduar ta marr seriozisht. Ishte thjesht një projekt arti që shkoi më shumë se që kam pritur. Grupi kurrë nuk pushoi së ekzistuari, ne e kemi ditur se do ta realizojmë këtë album”, ka thënë Stefani. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Magazina
“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square

Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square"

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në

Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në "Women In Entertainment 2023"

Magazina
Kalo në kategori