LAJMI I FUNDIT:

Granit Xhaka vazhdon shkëlqimin, shënon gol ndaj Leedsit

Granit Xhaka vazhdon shkëlqimin, shënon gol ndaj Leedsit

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka ka shënuar golin e radhës në Ligën Premier me Arsenalin.

Reklama

Arsenali ka shënuar edhe golin e katërt në ndeshjen e tyre si vendasit ndaj Leeds Unitedit në takimin e javës së 29-të.

Është mesfushori nga Kosova, Xhaka, i cili ka shënuar për epërsinë 4-1.

Goli i Xhakës erdhi në minutën e 84-të të ndeshjes pas asistimit të Martin Odegaard.

Ky ishte goli i pestë i Xhakës deri tani këtë sezon në Ligën Premier. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

La Liga
Sjellje antisociale, raport psikiatrik dhe shmangie e gjobave: Lehmann akuzohet tani se ka sulmuar me motor-sharrë garazhin e fqinjit

Sjellje antisociale, raport psikiatrik dhe shmangie e gjobave: Lehmann akuzohet tani se ka sulmuar me motor-sharrë garazhin e fqinjit

Ndërkombëtare
Ronaldo shënoi dy herë për Al Nassr, por humbi një rast të qind për qind me portën e zbrazët

Ronaldo shënoi dy herë për Al Nassr, por humbi një rast të qind për qind me portën e zbrazët

Ligat tjera
Balogun fytyra tragjike e Monacos – portieri i Nice ia pret dy penallti dhe humbin vendin e parë në Ligue 1

Balogun fytyra tragjike e Monacos – portieri i Nice ia pret dy penallti dhe humbin vendin e parë në Ligue 1

Ligue 1
Ramos thyen dy rekordet e Raul Gonzalez në La Liga dhe Ligën e Kampionëve

Ramos thyen dy rekordet e Raul Gonzalez në La Liga dhe Ligën e Kampionëve

La Liga
“Shkova në Kinë si 27 vjeçar vetëm për para” – Witsel thotë se ata që shkojnë në Arabi Saudite duhet ta pranojnë për çfarë shkojnë

“Shkova në Kinë si 27 vjeçar vetëm për para” – Witsel thotë se ata që shkojnë në Arabi Saudite duhet ta pranojnë për çfarë shkojnë

Ligat tjera
Kalo në kategori