LAJMI I FUNDIT:

Granit Hyseni godet me projektin e ri (Video)

Granit Hyseni godet me projektin e ri (Video)

Këngëtari i mirënjohur nga Peja, Granit Hyseni, ka sjellë projektin e tij të ri.

Reklama

“Ku mbet fjala” titullohet projekti i Granitit, i cili projekt është në albumin e tij të ri që është duke u realizuar dhe pritet të publikohet së shpejti.

Teksti dhe muzika janë realizuar nga Valon Biba, kurse orkestrimi dhe regjistrimi i projektit është kompletuar nga Grenc Hyseni.

Vigan Husaj mban firmën e regjisorit të klipit, nga produksioni ArtiEntertainment.

“Falënderoj të gjithë atë që morën pjesë dhe kontribouan në këtë projekt. Ju faleminderit të gjithëve”, u shpreh vet këngëtari duke falënderuar përkrahësit.

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Kalo në kategori