Edhe një këngë e re do të vjen në këtë vit kalendarik, i cili nuk besohet se do të jetë e fundit.

Gjiko dhe Butrint Imeri duket se i kanë bashkuar forcat për të sjell një këngë të re për tregun muzikor shqiptar.

Dyshja këtë e kanë bërë të ditur përmes llogarive personale në rrjetet sociale teksa kanë publikuar edhe një video të shkurtër.

View this post on Instagram

A jeni per bakllave? 🤤 @gjikotheflyboy

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on Dec 5, 2018 at 8:00am PST

“A jeni për bakllavë”, ka shkruar shkurtimit reperi pejan me rastin e sjelljes së një fragmenti të videos.

Nuk dihet nëse kënga do të titullohet kështu, por dihet se projekti i ri do jetë ritmik për festat e fundvitit.

Theksojmë se Gjiko tashmë është duke pritur të bëhet prindër së bashku me bashkëshorten, Elita Rudi.

Ndryshe, dyshja është duke punuar ndaras edhe në projekte të reja muzikore që do t’i sjellin gjatë muajit të ardhshëm. /Telegrafi/