LAJMI I FUNDIT:

Gigi Hadid uron nënën e saj: Bëj çmos për të të imituar

Gigi Hadid uron nënën e saj: Bëj çmos për të të imituar
Gigi dhe Yolanda Hadid (Foto nga Stuart C. Wilson/Getty Images/Guliver)

Kohëve të fundit në rrjete sociale kanë qarkulluar lajmet rreth shtatzënisë së modeles Gigi Hadid me Zayn Malik.

Reklama

Ajo ka zbuluar se po pret fëmijën e parë me të, vetëm disa muaj pas ribashkimit të tyre, shkruan Daily Mail.

Derisa uroi nënën e saj, Yolanda Hadid, me rastin e Ditës së Nënave, modelja ka shprehur dëshirën që t’i ngjajë asaj dhe të bëhet një nënë e denjë për fëmijën e saj.

25-vjeçarja gjithashtu u shpreh mirënjohëse ndaj mamasë së saj ‘superheroinë’, ndërsa ndau një mori fotografish nga e kaluara, njëra prej të cilave paraqiti Yolandan shtatzënë.

Gigi Hadid flet për përvojën e saj të parë të shtatzënisë
Lexo po ashtu Gigi Hadid flet për përvojën e saj të parë të shtatzënisë

“Më e mira që mund të kërkoja ndonjëherë. Gëzuar Ditën e Nënës me atë që do të bëj çmos për ta imituar. Unë të dua përtej fjalëve, ti je një superheroinë”.

Gigi konfirmoi lajmin për fëmijën gjatë një interviste me Jimmy Fallon, teksa falënderoi prezantuesin për urimin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Mozzik thotë se ka rënë në dashuri me qytetin e Dubait

Mozzik thotë se ka rënë në dashuri me qytetin e Dubait

Magazina
Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waitit shpërfaqin çastet e tyre intime në fotosesionin e ri

Rita Ora dhe Taika Waitit shpërfaqin çastet e tyre intime në fotosesionin e ri

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori