LAJMI I FUNDIT:

Getoar Selimi uron bashkëshorten Marina Vjollca për ditëlindje: Që në takimin tonë të parë e dija se do ta kaloja pjesën tjetër të jetës me ty

Getoar Selimi uron bashkëshorten Marina Vjollca për ditëlindje: Që në takimin tonë të parë e dija se do ta kaloja pjesën tjetër të jetës me ty

Një prej çifteve më simpatike dhe më të njohura shqiptare janë padyshim moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi.

Dhe për ta sot (e mërkurë) është një ditë e veçantë, pasi prezantuesja po feston ditëlindjen e 32-të.

Natyrisht, një urim romantik nuk ka munguar nga bashkëshorti i saj, i cili ka zgjedhur disa fjalë të ndjera për të uruar partneren e tij.

Foto: Getoar Selimi/Instagram

Geasy ka postuar një imazh të Marinës teksa mbante në krah të bijën e tyre, Marget teksa bëri urimin për të.

Mozzik publikon bashkëpunimin e shumëpritur me Ghetto Geasyn “Shtrejt”
Lexo po ashtu Mozzik publikon bashkëpunimin e shumëpritur me Ghetto Geasyn “Shtrejt”

“Që në takimin tonë të parë, e dija se do ta kaloja pjesën tjetër të jetës me ty. Më vjen mirë kur e di se kisha të drejtë. Gëzuar ditëlindjen gruas më të mrekullueshme që njoh”, ka shkruar reperi në urim.

View this post on Instagram

A post shared by Getoar Selimi (@ghettogeasy)

Ndërkohë, të shumta kanë qenë komentet dhe urimet e ndjekësve dhe fansave të çiftit sipër fotos.

Ndryshe, përveç kohës që ndajnë me familje, dyshja janë të angazhuar edhe në karrierat përkatës, Marina me prezantimin e emisioneve televizive ndërsa Getoari me projekte të reja muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Magazina
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

Magazina
Kalo në kategori