Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, është shumë i angazhuar gjatë verës me prurje muzikore e koncerte të shumta.

Ai po vazhdon të performojë në mbarë trevat shqiptare, kudo ku fansat po shprehin interesim për paraqitjet e tij.

View this post on Instagram

Sa per sonte 😈 #Durres

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Aug 3, 2019 at 6:53pm PDT

Geti është mjaft aktiv dhe i ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, reperi ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një fotografi, ku është shfaqur duke pozuar në veturën e tij luksoze.

View this post on Instagram

Just a pic!

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Aug 14, 2019 at 5:41pm PDT

Ai duket mjaft me stil i veshur në të kuqe, ndërsa mban gjithnjë syze të errëta, për të mos dalë nga stili i tij tipik reper.

Përndryshe, projekti i fundit muzikor i Getit mbetet kënga “Malena”, në bashkëpunim me kolegun e tij, reperin Majk. /Telegrafi/