LAJMI I FUNDIT:

Getinjo rikthehet me projekt të ri, publikon “Hala”

Getinjo rikthehet me projekt të ri, publikon “Hala”

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo ka sjellur një projekt të ri muzikor.

Rap-artisti nga Ferizaj ka lansuar këngën me titullin “Hala”, të cilën e solli të kompletuar edhe nga ana vizuale.


Kënga erdhi me tekst nga vet reperi, për muzikën u përkujdes Fisnik Beatz, ndërsa puna për videoklipin iu besua Dimitri Rossi.

Foto: Getinjo/Instagram

“Hala” tashmë gjendet e publikuar në kanalin zyrtar të reperit në YouTube, dhe padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Theksojmë që reperi ka qenë mjaft i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore përgjatë gjithë sezonit veror.

Ndërkohë, sa i përket jetë private, ai thuhet se tashmë i ka dhënë fund lidhjes me Vivien Thano, me të cilën u lidh gjatë kohës që dyshja ishin pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori