Reperi i njohur Getinjo, shpesh di të rrëmbejë vëmendjen e mediave dhe këtë jo gjithmonë e bënë përmes muzikës.

Ai është shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tij.

Vetëm pak javë më parë, ai bëri bujë në media teksa pozoi me dy femra në një dhomë hoteli.

E një fotografi të tillë, ai e ka publikuar sërish për ndjekësit e tij në Instagram, ku kësaj here ka pozuar i vetëm në shtratin e hotelit.

Getinjo publikon fotografi me dy femra të zhveshura në dhomën e hotelit Getinjo publikon fotografi me dy femra të zhveshura në dhomën e hotelit

Reperi nag Ferizaj ka pozuar i zhveshur, vetëm me mbathje, teksa ka vënë në pah tatuazhet e shumta që ka të realizuara përgjatë trupit të tij.

“Unë vetëm e dua shtratin kaq shumë, dhe mamanë time, më vjen keq”, kanë qenë fjalët e reperit përbri kësaj fotografie. /Telegrafi/