Reperi nga Ferizaji, Getinjo, është pjesë e skenës prej vitesh dhe pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Ai po vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja, derisa po punon pa ndërprerë në studion e tij muzikore.

I njëjti është aktiv edhe në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij. Me anë të një postimi të fundit, Getinjo tregon se ka përfunduar disa këngë.

“Unë nuk po du me u ngut, por kam bërë shumë këngë që po punohen ngadalë. Shihemi Getoar Aliu”, shkruan në postimin e tij të publikuar në Instagram.

Ndryshe, “Selfmade” mbetet kënga e fundit e publikuar nga Getinjo, projekt ky në të cilin flet për vështirësitë që ka arritur në jetë.

Ndërsa tani, presim të shohim se çfarë befasie ka përgatitur ai për fansat e tij të shumtë. /Telegrafi/