Rep-artisti i njohur shqiptar, Getinjo, është ndër të më preferuarit për një shumicë të popullsisë.

Ai në rrjete sociale është mjaft aktiv, derisa shpërndan informacione të shumta nga jeta dhe karriera e tij.

Në një postim të fundit ai është parë duke vozitur me një veturë të tipit ‘Mercedes’, derisa kishte treguar edhe gjobën që ka marrë.

Foto: Instastory

Getinjo ka bërë të ditur kështu se është gjobitur në trafik, duke mos ditur se për cilën arsye.

Në postimet në vijim reperi u shfaq duke shkuar menjëherë të paguajë, ndërsa përçoi edhe një mesazh për të gjithë fansat.

Foto: Instastory

“Respektojeni ligjin në Kosovë, paguani faturat sepse në Evropë e keni patjetër”, ka shkruar ai në mbishkrim.

“S’jam dorzu” në anën tjetër është kënga e tij e fundit, që erdhi në bashkëpunim me Stresin. /Telegrafi/