Prezantuesja e njohur, Marina Vjollca, ka realizuar një set fotografik së fundmi në Kosovë.

Ajo është shfaqur mjaft tërheqëse dhe provokuese në ambeintet e një hoteli, ndërsa ka vënë në pah linjat e saj trupore.

Të njëjtat fotografi, bukuroshja Vjollca i ka ndarë me ndjekësit e saj të shumrë të në rrjetet sociale, duke mrrë pëlqime e komente të shumta.

Një prej imazheve më tërheqëse të saj, ka vendosur që ta publikojë në Instagram edhe bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ky i fundit, i cili është mjaft i rezervuar në rrjetet sociale, ka ndarë këtë ftografi me fansat në Instagram, teksa ka shkruar në mbishkrimin esaj “Gruaja imee bukur”.

View this post on Instagram

My beautiful wife 👸🏼 #💪

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Apr 26, 2019 at 11:54am PDT

Në këtë imazh, Marina shfaqet e veshur me një kostum të shkurtër dhe çizme të zeza, ndërsa duket mjaft joshëse.

Përndryshe, çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në shtator të vitit 2017, dhe jetojnë së bashku prej vitesh në Tiranë. /Telegrafi/