0Shares

Getoar Selimi dhe Gold AG dikur nuk kanë pasur marrëdhënie të mira.

Megjithatë, që prej fotos së publikuar nga një koncert në Zvicër, dyshja kanë përmirësuar marrëdhëniet.

Këtu ka ndikuar edhe prishja e marrëdhënieve të Gold AG me Noizyn, e cila eskaloi edhe publikisht.

Lajmet e fundit nga estrada shqiptare Lajmet e fundit nga estrada shqiptare

Megjithatë, tash Gold AG po thellon miqësinë me Getoar Selimin.

Të dy reperët po ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe madje pëlqejnë postimet e njëri-tjetrit.

Geti dhe Gold AG njihen qysh moti në Prishtinë, megjithatë, marrëdhëniet u ftohën për shkaqe artistike, kur Gold AG bashkëpunonte dhe kishte shoqëri të fortë me Noizyn.

Por, duket se diferencat me Noizyn kanë ndikuar shumë që dy reperët e njohur të tejkalojnë dallimet dhe të kaluarën e të kenë miqësi mjaft pozitive. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)