LAJMI I FUNDIT:

Georgina Rodriguez shpërthen në lot teksa rikujton momentin kur humbi një nga binjakët e saj gjatë lindjes

Georgina Rodriguez shpërthen në lot teksa rikujton momentin kur humbi një nga binjakët e saj gjatë lindjes

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka shpërthyer në lot në shfaqjen e saj të re në Netflix teksa rijeton momentin kur humbi një nga binjakët e saj gjatë lindjes.

Reklama

Vajza e 29-vjeçares Bella Esmeralda lindi e shëndetshme në prill të vitit të kaluar në një spital në Mançester, por vëllai i saj binjak vdiq.

Ishte njoftuar se Georgina do të hapte agoninë e saj në serinë e dytë të ‘I Am Georgina’, që do të jepet premierë në mbarë botën më 24 mars, shkruan DailyMail.

Dhe një trailer i ri i publikuar të mërkuren (15 mars) shfaq atë duke qarë ndërsa fliste për humbjen e saj.

Bukuroshja me origjinë argjentinase teksa në ekran shfaqet një foto e adhurueshme e shtrirë në shtrat në spital me Bella Esmeraldën në gjoks thotë: “Jeta është e vështirë, jeta vazhdon.

“Kam arsye për të ecur përpara dhe për të qenë e fortë”, tha ajo.

Duke lavdëruar partnerin e saj futbollist që e ndihmoi të kalonte periudhën më të errët në jetën e tyre së bashku, ajo shton: “Cris me të vërtetë më inkurajoi të vazhdoj me axhendën time. Ai tha: ”Gio, vazhdo jetën tënde, do të të bëjë mirë”.

“Prioriteti im për momentin është familja dhe fëmijët e mi. Jam shumë i lumtur dhe falënderues”, vazhdon rrëfimin Rodriguez.

Traileri tregon gjithashtu momente nga ditëlindja e 28-të e Georginas që do të shfaqen në shfaqje, kur Cristiano shpenzoi mijëra paund për një shfaqje me dritë dhe lazer të projektuar në kullën e famshme Burj Khalifa të Dubait.

“Është vërtet e vështirë të më befasosh”, pranon Georgina ndërsa shfaqja e dritës dhe laserit luhet përpara saj.

Dokumenti që e paraqet Georgina Rodriguez si skllave të Cristiano Ronaldos në Arabinë Saudite?
Lexo po ashtu Dokumenti që e paraqet Georgina Rodriguez si skllave të Cristiano Ronaldos në Arabinë Saudite?

“Cristiano i mendon këto gjëra shumë dhe kjo është mirë për mua. Cristiano është dashuria e jetës sime”, shton bukuroshja.

Në një pjesë tjetër të emisionit ajo takohet me këngëtaren dhe kantautoren spanjolle Rosalia, e cila pranon se ishte një fanse e serisë së parë të “I Am Georgina” të publikuar në ditëlindjen e 28-të të influencës në janar të vitit të kaluar.

Georgina është filmuar gjithashtu duke bërë një tatuazh që mendohet të jetë në kujtim të fëmijës që ajo humbi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Fifi rrëzohet gjatë provave të

Fifi rrëzohet gjatë provave të "Dancing With The Stars"

Magazina
Të gjithë mendonin se Julia Fox jetonte në luks derisa ajo tregoi apartamentin e saj: Unë kam edhe minj në dhomën time

Të gjithë mendonin se Julia Fox jetonte në luks derisa ajo tregoi apartamentin e saj: Unë kam edhe minj në dhomën time

Magazina
Kalo në kategori