LAJMI I FUNDIT:

Gazetari po raportonte Live, shikuesit “harruan çfarë thoshte” – vëmendja ishte te mjekra e tij

Gazetari po raportonte Live, shikuesit “harruan çfarë thoshte” – vëmendja ishte te mjekra e tij

Redaktori i Biznesit në BBC u detyrua të fshijë mjekrën e tij, pasi gjaku po i rridhte vazhdimisht gjatë një raportimi të drejtpërdrejtë televiziv, pasi preu mjekrën e tij gjatë rruajtjes.

Simon Jack po jepte një raport në One O’Clock News të së martës në lidhje me planin e qeverisë për të shpëtuar kompaninë ajrore britanike Flybe, përcjell Telegrafi.

Por vëmendja e spektatorëve me gjasë u zhvendosë një një detaj tjetër – mjekra e tij nga e cila po rridhte gjaku..

Pamjet tregojnë se si Redaktori i Biznesit në BBC fshinë mjekrën e tij ndërsa ishte në transmetim të drejtpërdrejtë.

Sigurisht që nuk kanë munguar edhe talljet në rrjetet sociale, rreth ‘rreziqeve’ të rruajtjes, përpara se të dilni në një transmetim të drejtpërdrejtë. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Metoda super e thjeshtë për t’i tharë rrobat gjatë dimrit për 15 minuta

Metoda super e thjeshtë për t’i tharë rrobat gjatë dimrit për 15 minuta

Interesante
Burri nga Florida kap peshkaqenin pa u frikësuar fare

Burri nga Florida kap peshkaqenin pa u frikësuar fare

Interesante
Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Fun
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Burri ndan fotot e

Burri ndan fotot e "iPhone 15 të rremë" që pranoi nga Amazon - reagon kompania

Fun
Anëtarët e komunitetit Karbi të Indisë thyejnë rekord botëror për ecjen më të gjatë me shkopinj druri

Anëtarët e komunitetit Karbi të Indisë thyejnë rekord botëror për ecjen më të gjatë me shkopinj druri

Interesante
Kalo në kategori