Reperi shqiptar i cili jeton prej vitesh në Amerikë, G4shi, po vazhdon të korrë suksese të mëdha në industrinë muzikore në botë.

Krahas projekteve, rap – artisti është tejet aktiv dhe i ndjekur edhe në rrjetet sociale, gjersa ndan me fansat postime të ndryshme.

Së fundmi, me anë të një statusi të publikuar në “Twitter”, G4shi na ka treguar dy gjëra rreth jetës së tij, se është beqar dhe se është në kërkim të një të dashure. “Dua një të dashur që ta kuptojë që jam beqar”, shkruan ai në Twitter.

G4shi (Twitter)

Gashi kërkon ndihmën e fansave rreth ripërpunimit të këngës "Roses" Gashi kërkon ndihmën e fansave rreth ripërpunimit të këngës "Roses"

Theksojmë se Labinot Gashi i njohur me emrin e artit, G4shi, para pak ditëve ka publikuar këngën e re “Roses”, me një video mjaft të veçantë.

Duke parë suksesin e kësaj kënge, tashmë fansat i kanë kërkuar të risjell edhe remiksin, e cila deri më tani është shikuar mbi 580mijë herë në YouTube. /Telegrafi/