0Shares

Dua Lipa ishte kryefjala e muzikës botërore dhe britanike në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, NME Awards.

Video: Performanca LIVE e Dua Lipës në NME Awards Video: Performanca LIVE e Dua Lipës në NME Awards

Superylli shqiptar u shfaq me disa veshje në këtë ceremoni, duke ndryshuar ‘lookun’ e saj i cili sa bëhej seksi, bëhej me më shumë stil, shkruan Telegrafi.

Ajo së pari shihet me një fustan të bardhë që e shfaqë atë ultra seksi me çka rrëmbeu vëmendjen e paparacëve.

Dua në fustan të bardhë që nxjerrë atë mjaft seksi, Foto: Getty Images

Jo vetëm seksi, por fustani i saj ishte edhe tejet elegant, Foto: Getty Images

Dua u shfaq e buzëqeshur, teksa paparacët nuk ndaleshin duke e fotografuar, Foto: Getty Images

Dua me shikim provokativ dhe posturën seksi mahniti fansat e pranishëm, Foto: Getty Images

Ngjyra e bardhë shumë i ngjanë, Foto: Getty Images

Më pas, ajo kaloi në një veshje me më shumë ngjyra kryesisht të ngrohta dhe një fund të gjatë në pjesën e poshtme, me çka tregoi se ajo është në hap me kohën dhe në përkrahje të diversitetit në botën e sotme.

Momenti i pranimit të çmimit, Foto: Getty Images

Dua u shfaq me ngjyra të shumta të ngrohta, duke përkrahur barazinë dhe diversitetin në botë, Foto: Getty Images

Takat e larta dhe qëndrimi skenik e bënë atë të dukej posesive, Foto: Getty Images

Pas përfundimit të ceremonisë, Dua ndërroi sërish dukjen, duke u shfaqur me fustan ngjyrë të zezë me elemente të gjelbërta.

Ajo reklamonte vazhdimisht çmimin e saj në shenjë gëzimi, duke bërë edhe poza joshëse para paparacëve të pranishëm.

Dua Lipa nuk mundi ta fshehë gëzimin pas ceremonisë, Foto: Getty Images

E llastuar, por e dashur – Dua duke iu gëzuar çmimeve, Foto: Getty Images

Fustani i zezë me elemente të gjelbra nxorri në pah linjat trupore të yllit seksi shqiptar, e cila u shfaq sensuale para fotografëve, Foto: Getty Images

Dua rrezatoi në secilën paraqitje, ndërsa edhe kjo e radhës në NME Awards do të jetë një nga gjurmët më të rëndësishme në karrierën e saj. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)