Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. 

Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Artistja shqiptare në llogarinë personale, Instagram, është mjaft e ndjekur dhe numëron mbi 400 mijë njerëz, për të cilët nuk ngurron që herë pas here të sjellë edhe imazhe provokuese.

Një të tillë e ka publikuar së fundmi, teksa ka vënë në plan të parë të pasmet e saj atraktive, duke treguar se nuk përdor ‘photoshop’.

“Pa filtera, pa ‘photoshop'”, është mbishkrimi që ia ka vënë këtij imazhi.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Zeshkania po ashtu është duke punuar në projektin e ri, ku deri më tani ka publikuar pamje të ndryshme nga xhirimet e videoklipit, por nuk ka zbuluar akoma një datë të saktë të lansimit të kësaj kënge.

Fjolla Morina vë në plan të parë të pasmet (Foto: Instagram)

Ndryshe, kënga e fundit që ka sjell për publikun mban titullin “Naçe Naçe” në bashkëpunim me Beraton, dhe në platformën YouTube ka kaluar shifrën e gjysmë milion klikimeve. /Telegrafi/