LAJMI I FUNDIT:

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja
Reklama

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina është padyshim ndër emrat më të komentuar në media rozë.

Ajo tërheq vëmendje me pothuajse secilin postim që bën dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi.


Fjolla erdhi provokuese në disa imazhe të reja që ndau me fansat e saj në llogarinë e Instagramit, teksa vuri në pah fizikun joshëse.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Autorja e “Syn syn” u shfaq në formë të mirë teksa kishte të veshur një mini-fustan të zi me dantella që e përshtati me një palë çizme me taka.

Për një dukje më të kompletuar, Fjolla u pa me makijazh të theksuar ndërsa flokët i la të lira mbi supe.

Ndërkohë, të shumta ishin edhe pëlqimet dhe komentet nga ana e admiruesve të saj.

Ndryshe, Fjolla tashmë thuhet se ka nisur një lidhje të re dashurie, madje edhe martesa është në planet e saj të afërta.

Theksojmë që këngëtarja është nënë e dy vajzave nga dy lidhje të mëparshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori