0Shares

Mbaroi show televiziv “Your Face Sounds Familiar” dhe Alketa Vejsiu është nisur me pushime.

Ajo ka qenë zakonisht e rezervuar për të ndarë foto personale, të shkrepura jashtë skenës, ndaj për këtë arsye çdo foto e saj përbën lajm.

Qui dove il mare luccica…

A post shared by TV&EVENT DESIGN&PRODUCTION (@alketavejsiu) on Jun 17, 2017 at 11:13am PDT

Nuk ka dhënë shumë detaje se me kë ka shkuar dhe në foto është shfaqur vetëm.

Ndoshta është me familjen, por siç dihet ata i mban larg vëmendjes së mediave.

Megjithatë një copëz nga pushimet e ka ndarë me ndjekësit. /Telegrafi/

Sotto la pergola dei limoni, ho trovato tutta la dolcezza del mondo…

A post shared by TV&EVENT DESIGN&PRODUCTION (@alketavejsiu) on Jun 16, 2017 at 11:05am PDT

Sapore di sale, sapore di mare

A post shared by TV&EVENT DESIGN&PRODUCTION (@alketavejsiu) on Jun 16, 2017 at 12:24am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)