LAJMI I FUNDIT:

Fifi njofton se kënga e fundit nga albumi i ri “Vëmendje” i kushtohet partnerit të saj, Adis Patushit

Fifi njofton se kënga e fundit nga albumi i ri “Vëmendje” i kushtohet partnerit të saj, Adis Patushit
Foto: Instagram

Filloreta Raçi – Fifi ka njoftuar fansat për këngën e fundit në kuadër të albumit të saj të ri të titulluar “Vëmendje”.

Reklama

Ajo tregon se e fundit do të lansohet së shpejti dhe se është një dedikim për partnerin e saj, Adis Patushin.

Kështu ka njoftuar përmes rrjeteve sociale, ku ka ndarë imazhe pranë të dashurit të veshur të dy në rozë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Kënga e fundit e albumit vjen së shpejti dhe për mua është dedikimi më i bukur i dashurisë”, thuhet në përshkrim.

Fifi sjell këngën e re "Mëkat"
Lexo po ashtu Fifi sjell këngën e re "Mëkat"

“Adis Patushi të dua me krejt fuqinë e zemrës”, vazhdon më tej shkrimi.

Çifti duhet theksuar se janë bashkë prej shumë vitesh, përkundër që janë komentuar shpesh e kryqëzuar në rrjetet sociale.

Dyshja tani janë në pritje të një djali. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Fifi rrëzohet gjatë provave të

Fifi rrëzohet gjatë provave të "Dancing With The Stars"

Magazina
Të gjithë mendonin se Julia Fox jetonte në luks derisa ajo tregoi apartamentin e saj: Unë kam edhe minj në dhomën time

Të gjithë mendonin se Julia Fox jetonte në luks derisa ajo tregoi apartamentin e saj: Unë kam edhe minj në dhomën time

Magazina
Kalo në kategori