LAJMI I FUNDIT:

Fifi sjell këngën e re “Mëkat”

Fifi sjell këngën e re “Mëkat”
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtarja nga Ferizaj, Filloreta Raçi – Fifi, së fundmi ka prezantuar projektin e ri muzikor.

Reklama

“Mëkat” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vet artistja, kurse për producimin u përkujdes Apollo.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja është realizuar nga produksioni i njohur shqiptar, Max Production.

Pavarësisht se po kalon një periudhë të bukur shtatzënie, 28-vjeçarja nuk është ndalur as me projekte të reja.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ajo këtë kohë ka qenë duke punuar akoma për albumin e ri, nga i cili tashmë ka sjell disa këngë e bashkëpunime.

Foto: Screenshot/YouTube

Veç tjerash, Fifi ka qenë tejet e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte përreth trojeve shqiptare.

Ajo dhe partneri i saj, Adis Patushi, kanë zbuluar se po presin një djalë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kalo në kategori