Fergie dhe Josh Duhamet tek ditë më parë kanë njoftuar që janë shkurorëzuar, megjithëse duket se që një kohë të gjatë nuk janë bashkë.

Por, këngëtarja e ka përballuar siç është më së miri pasi që duket në formë të lartë.

Bukuroshja 42-vjeçare zhvilloi një koncert mbrëmë në kryeqytetin brazilian Rio de Janiero, ku mahniti publikun me paraqitjen skenike.

Fergie dhe Duhamel publikuan një komunikatë ku thoshin se janë ndarë me “dashuri dhe respekt” pas terë vjet martese.

Ndryshe, çifti prej martesës kanë edhe djalin dyvjeçar Axl Jack Duhamel. /Telegrafi/