0Shares

Kundërshtari i mundshëm dhe rivali i përbetuar i Anthony Joshuas, Tyson Furry, pritet të mësojë gatishmërinë e tij për t’i kthyer ringut shumë shpejt.

Fury pritet të marrë pjesë në një seancë dëgjimore anti-doping që ia lejon atij rikthimin në boks.

Krejt lajmet rreth Anthony Joshuas Krejt lajmet rreth Anthony Joshuas

Fury po tenton të kthehet për një luftë për 8 korrik, por ai vazhdon të jetë i suspenduar për përdorim të substancave të palejuara.

28 vjeçari publikisht ka shprehur dëshirën për të luftuar ndaj Anthony Joshuas, pasi vet ky i fundit e provokoi pas triumfit ndaj Klitschkos në Londër.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)