Ivana Knoll – e njohur si tifozja më atraktive e futbollit në botë – ka treguar figurën e jashtëzakonshme duke pozuar me bikini në rrjetet sociale.

26-vjeçarja, e cila është ish-Miss Kroacia, fitoi një sasi të konsiderueshme famë gjatë Kupës së Botës teksa brohoriste për vendin e saj në Katar.

Kroacia arriti në gjysmëfinale përpara se të eliminohej nga fituesja përfundimtare Argjentina.

Foto: Instagram

Dhe Ivana e ka shfrytëzuar publicitetin që mori në turne për të shtuar ndjekjen e saj në rrjetet sociale.

Në videon e saj të fundit në Instagram, ajo shihet duke pozuar në pasqyrë me bikini me print leopardi.

Reklama

Dhe ajo ishte e gjitha e buzëqeshur pasi klipi i shkurtër mori më shumë se 290 mijë pëlqime në më pak se 24 orë.

Reklama

Foto: Instagram

Të dielën, ajo vizitoi FTX Arena për të parë ndeshjen e Miami Heat ndaj Brooklyn Nets në NBA.

Fatkeqësisht për Ivanan, Miami humbi 102-101, por postimi i saj fitoi 275 mijë pëlqime në Instagram brenda pak orësh.

Foto: Instagram

Fama e modeles është rritur tejet shumë që nga udhëtimi i saj në Doha, pasi ka fituar 2.6 milionë ndjekës në Instagram vetëm në dhjetor.

Ylli kroat tani ka 3.6 milionë ndjekës në Instagram dhe poston rregullisht përmbajtje për fansat e saj.

Reklama

Foto: Instagram

Javën e kaluar, zeshkania madje ndau një foto që bëri së bashku me reperin Drake gjatë një feste me yje të famshëm. /Telegrafi/