LAJMI I FUNDIT:

Fansi shqiptar i propozoi martesë, Rita Ora: Çfarë pyetje palidhje

Fansi shqiptar i propozoi martesë, Rita Ora: Çfarë pyetje palidhje

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora të martën e 6 shtatorit mbajti një koncert në Tiranë, ku u mblodhën mijëra fansa për ta parë nga afër performancën  e saj.

E lumtur për rikthimi në Shqipëri, Rita elektrizoi skenën edhe më shumë kur doli e veshur me ngjyrat kuqe e zi dhe shqiponjën.


Por, krahas performancës madhështore, në prapaskenën pas koncertit kishte edhe ngjarje interesante që janë bërë virale.

Foto: Rita Ora/Instagram

Një video ka qarkulluar së fundmi në TikTok, ku një fansa shqiptar I ka propozuar martesë këngëtares pas përfundimit të performancës.

“Çfarë pyetje palidhje”, përgjigjet Rita teksa buzëqesh ndërsa shihet e rrethuar me sigurimin dhe stafin e saj.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që gjatë qëndrimit të saj në Shqipëri, përveç performancës krijuesja e hitit “Ritual” ka vizituar Liceun Artistik “Jordan Misja” dhe “Shtëpinë e Ngjyrave”.

‘DailyMail’ i kushton artikull koncertit të Rita Orës: Tirana është shtëpia e saj së bashku me Prishtinën dhe Londrën
Lexo po ashtu ‘DailyMail’ i kushton artikull koncertit të Rita Orës: Tirana është shtëpia e saj së bashku me Prishtinën dhe Londrën

Ndërsa, nga Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj u dekorua me titullin “Naim Frashëri”. /Telegrafi/

@kameleon__studio Ajo se din se ç’ka humbur🥲 #funny#proposal#ritaora#proposalvideo#foryou#foryou#foryou#foryou#ritaora#ritaorainalbania#foryou#foryou#foryou#foryou#foryou#foryou#refused#foryou#ritaoraedit#foryou#proposalvideos#funny#refused#foryou#foryou#newtiktok#kameleonstudio#kameleonstudio#wedding ♬ original sound – kameleon__studio

Në trend Magazina

Më shumë
Rike Roçi largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

Rike Roçi largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Legjenda e Bilbaos i bën dhuratë ish-futbollistit Lumbardh Salihu, në Mallorca të Spanjës

Legjenda e Bilbaos i bën dhuratë ish-futbollistit Lumbardh Salihu, në Mallorca të Spanjës

Magazina

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina

"Gabim, stop, stop, stop", një kanaçe u hodh drejt Alketa Vejsiut gjatë X Factorit - reagimi i saj ishte i menjëhershëm

Magazina
Roberto Cavalli la pas gruan e tij 45 vjet më të re, modelen suedeze të cilës ia bleu një ishull privat

Roberto Cavalli la pas gruan e tij 45 vjet më të re, modelen suedeze të cilës ia bleu një ishull privat

Magazina
“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar i rreshtit të parë”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar i rreshtit të parë”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

Magazina
Kalo në kategori