LAJMI I FUNDIT:

Fansat kanë nisur të ndjejnë keqardhje për Shakiran pas këngës së re: Mjaft më, kjo po bëhet dëshpëruese

Fansat kanë nisur të ndjejnë keqardhje për Shakiran pas këngës së re: Mjaft më, kjo po bëhet dëshpëruese
(Foto: Screenshot/Instagram/Shakira)

Ditë më parë, Shakira publikoi një duet me këngëtaren kolumbiane, Karol G dhe në tekstin e këngës ato iu referohen ish-partnerëve të tyre.

Reklama

Edhe pse kënga ka kaluar mbi 70 milionë shikime në YouTube për një periudhë kaq të shkurtër, shumëkush e ka kritikuar këngëtaren për një tjetër dedikim ndaj Gerard Pique.

“Pse po më kërkon nëse e di që nuk i përsëris gabimet, thuaj femrës tënde të re që nuk konkurroj për meshkuj”, është pjesë e refrenit të kënduar nga Shakira dhe Karol G.

Përmes këngës së re “TQG”, Shakira e pranon se është lënduar nga lidhja e Piques me Clara Chian
Lexo po ashtu Përmes këngës së re “TQG”, Shakira e pranon se është lënduar nga lidhja e Piques me Clara Chian

Duke gjykuar nga komentet, fansat e Shakiras janë lodhur nga kjo temë, madje disa prej tyre kanë filluar të ndiejnë keqardhje për të.

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)


Në vijim janë disa nga komentet:

Ka kaq shumë inat në ty. Keq. Ji e lumtur.

Kjo po bëhet dëshpëruese.

Mjaft më. Është koha për diçka origjinale, jo vetëm këngë si kjo.

Shakira nuk je e vetmja grua në botë që është tradhtuar. Është koha për të vazhduar tutje.

A ka fund kjo?


View this post on Instagram

A post shared by KAROL G (@karolg)

Në anën tjetër ka pasur edhe prej atyre që i kanë dalë në mbrojtje këngëtares 46 vjeçare.

Gerard Pique dhe Clara Chia dëbohen nga një restorant në Barcelonë pasi thuhet se pronari ishte fans i Shakiras
Lexo po ashtu Gerard Pique dhe Clara Chia dëbohen nga një restorant në Barcelonë pasi thuhet se pronari ishte fans i Shakiras

Kujtojmë se pasi Shakira dhe Pique njoftuan zyrtarisht se nuk janë më bashkë, këngëtarja ka publikuar tri këngë që flasin për tradhtinë e spanjollit dhe prishjen e lidhjes së tyre 12-vjeçare. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Kalo në kategori