LAJMI I FUNDIT:

Etrit Berisha nuk është i gatshëm për lojë, Reja e ka ftuar edhe mbrojtësin Erjon Hoxhallari

Etrit Berisha nuk është i gatshëm për lojë, Reja e ka ftuar edhe mbrojtësin Erjon Hoxhallari
(Foto: fshf.org)

Kombëtarja e Shqipërisë vijon përgatitjet për dy ndeshjet miqësore të qershorit, ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke.

Reklama

Trajneri Edoardo Reja dhe stafi i tij kanë nisur punën me skuadrën, teksa po vlerësojnë edhe gjendjen e secilit prej tyre.

Zyra e shtypit në FSHF bën me dije se portieri Etrit Berisha, i cili është paraqitur në grumbullim, i është nënshtruar vizitave mjekësore për shkak të një dëmtimi.

Edy Reja flet për ndeshjet ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke, situatën e lojtarëve të grumbulluar dhe shumëçka tjetër
Lexo po ashtu Edy Reja flet për ndeshjet ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke, situatën e lojtarëve të grumbulluar dhe shumëçka tjetër

Pas konsultave me mjekët u konkludua se portieri nuk mund të jetë i gatshëm në kohë dhe iu dha leja që lojtarit të largohet nga grumbullimi.

Ndërkaq, tekniku Reja ka vendosur të thërrasë mbrojtësin e Tiranës, Erjon Hoxhallari në Kombëtare.

Bëhet me dije se lojtari është grumbulluar që sot (e enjte) me Kombëtaren dhe ka nisur përgatitjet me grupin për dy miqësoret.

(Foto: fshf.org)

Në trend Sport

Më shumë
Policia e Kosovës nuk lejon shpalosjen e banerit nga tifozeria “Torcida” për ngjarjet ne veri

Policia e Kosovës nuk lejon shpalosjen e banerit nga tifozeria “Torcida” për ngjarjet ne veri

Super Liga
Tifozët e Crvena Zvezdës vajtojnë terroristin e tyre që u vra në Kosovë

Tifozët e Crvena Zvezdës vajtojnë terroristin e tyre që u vra në Kosovë

Ligat tjera
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Vedat Muriqi nuk ndalet as ndaj Rayo Vallecanos me gola, vazhdon formën impresive në kampionat

Vedat Muriqi nuk ndalet as ndaj Rayo Vallecanos me gola, vazhdon formën impresive në kampionat

La Liga
Vedat Muriqi ishte fantastik ndaj Rayo Vallecanos – statistikat e tij në këtë ndeshje që u shpall më i miri

Vedat Muriqi ishte fantastik ndaj Rayo Vallecanos – statistikat e tij në këtë ndeshje që u shpall më i miri

La Liga
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
Kalo në kategori