LAJMI I FUNDIT:

Edy Reja

139 Artikuj

Edoardo Reja ka një punë të re pasi u largua nga Shqipëria

Edoardo Reja ka një punë të re pasi u largua nga Shqipëria

Ligat tjera
Duka e vlerëson Rejan si një nga bashkëpunëtorët më të mirë

Duka e vlerëson Rejan si një nga bashkëpunëtorët më të mirë

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja largohet nga Shqipëria, derisa la një mesazh për Sylvinhon

Reja largohet nga Shqipëria, derisa la një mesazh për Sylvinhon

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja flet për fitoren, lojtarët e rinj dhe situatën e tij te Shqipëria

Reja flet për fitoren, lojtarët e rinj dhe situatën e tij te Shqipëria

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Italisë: Reja pritet të përdorë skema të reja

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Italisë: Reja pritet të përdorë skema të reja

Kombëtarja e Shqipërisë
Trajneri i Shqipërisë, Reja: E di që Napoli e donte Armando Brojën, folën me mua

Trajneri i Shqipërisë, Reja: E di që Napoli e donte Armando Brojën, folën me mua

Ndërkombëtare
Reja flet për ndeshjen me Italinë: Skema e formacionit nuk ndryshon, ja çfarë pres të shikoj nga skuadra

Reja flet për ndeshjen me Italinë: Skema e formacionit nuk ndryshon, ja çfarë pres të shikoj nga skuadra

Kombëtarja e Shqipërisë
Berisha: Na penalizoi mentaliteti ballkanas, nuk i frikësohem askujt te Italia

Berisha: Na penalizoi mentaliteti ballkanas, nuk i frikësohem askujt te Italia

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja shpall listën e Shqipërisë me 23 lojtarët e ftuar për miqësoren me Katarin

Edy Reja shpall listën e Shqipërisë me 23 lojtarët e ftuar për miqësoren me Katarin

Kombëtarja e Shqipërisë
FSHF sqaron opinionin publik mbi të ardhmen e Edy Rejas

FSHF sqaron opinionin publik mbi të ardhmen e Edy Rejas

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja: Jemi rritur shumë, të ardhmen e vendosim me drejtuesit

Edy Reja: Jemi rritur shumë, të ardhmen e vendosim me drejtuesit

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare: Shqipëria përballë Islandës kërkon vendin e dytë në grup

Formacionet zyrtare: Shqipëria përballë Islandës kërkon vendin e dytë në grup

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Islandës: Reja me disa ndryshime

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Islandës: Reja me disa ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Gabimet individuale nuk po na ndahen, Broja po kupton vështirësitë e të qenit titullar

Reja: Gabimet individuale nuk po na ndahen, Broja po kupton vështirësitë e të qenit titullar

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Izraelit – priten befasi nga Reja

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Izraelit – priten befasi nga Reja

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Ndaj Izraelit është një finale, duam fitore

Reja: Ndaj Izraelit është një finale, duam fitore

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria fillon stërvitjet, ndryshimet dhe situata me lëndimet

Shqipëria fillon stërvitjet, ndryshimet dhe situata me lëndimet

Kombëtarja e Shqipërisë
Deklarata e Edy Rejas pas barazimit pa gola ndaj Estonisë

Deklarata e Edy Rejas pas barazimit pa gola ndaj Estonisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja pas humbjes ndaj Izraelit: Prej tri vitesh bëjmë gabime të rënda, pranojmë gola nga kundërsulmi kur jemi në epërsi

Reja pas humbjes ndaj Izraelit: Prej tri vitesh bëjmë gabime të rënda, pranojmë gola nga kundërsulmi kur jemi në epërsi

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Në pjesën e dytë bëmë gjithçka gabim

Reja: Në pjesën e dytë bëmë gjithçka gabim

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare: Shqipëria luan për pikë të plota ndaj Islandës

Formacionet zyrtare: Shqipëria luan për pikë të plota ndaj Islandës

Kombëtarja e Shqipërisë
Trajneri Edy Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar për tri ndeshjet e qershorit

Trajneri Edy Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar për tri ndeshjet e qershorit

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Ekipet si Gjeorgjia mbyllen prapa, Broja kishte probleme fizike

Reja: Ekipet si Gjeorgjia mbyllen prapa, Broja kishte probleme fizike

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet e mundshme: Priten shtatë ndryshime te Shqipëria në duelin me Gjeorgjinë

Formacionet e mundshme: Priten shtatë ndryshime te Shqipëria në duelin me Gjeorgjinë

Kombëtarja e Shqipërisë