LAJMI I FUNDIT:

Është koha ta vizitoni kryeqytetin piktoresk të Evropës

Është koha ta vizitoni kryeqytetin piktoresk të Evropës

Festat e fundvitit po afrohen e këto festa janë arsyeja më e mirë që ta vizitoni Slloveninë, pikërisht kreqytetin e saj, Lubjanën.

Lubjana është kryeqyteti piktoresk i Sllovenisë, një vend i vogël i pasur me kulturë, gastronomi dhe mrekulli natyrore.

Jo shumë larg kryeqytetit, ju mund të shijoni majat e mbuluara me borë, lumenjtë bruz dhe një vijë bregdetare të stilit venecian. Nuk duhet humbur pa i vizituar as urat e shumta të Lubjanës, kështjellën dhe teleferikun e saj me vendosjen e saj në lumë duke ofruar pamje fantastike.

Për ta shijuar bukurinë që e ofron Lubjana, është kujdesur kompania më e madhe shqiptare Prishtina Ticket.

Shfrytëzoni mundësinë të rezervoni biletën tuaj me super çmim tani.

Rezervimet e biletave mund t’i bëni tani duke shfrytëzuar mundësinë që ofron vetëm Prishtina

Ticket – REZERVO BILETËN.

Në biletë të udhëtimit përfshihen rezervim i ulëses, check in, bagazh dore dhe bagazh deri në 20 kg – PA KOSTO SHTESË.

Shërbimi për Klientin në Prishtina Ticket ju ofron zgjidhjen më të mirë. Ju lutem na telefononi çdo ditë duke filluar nga ora 8:00 deri 23:00. Kurseni kohë dhe para duke rezervuar online.

Mënyra e pagesës së biletës tuaj përfundohet lehtësisht nëpërmjet: Mastercard, Visa, Klarna Sofortüberweisung, Apple Pay, Google Pay, Twint, PostFinance ose E Finance.

Ne ofrojmë shërbime profesionale dhe korrektësi maksimale.

Rezervo online ose na telefononi në numrat në vijim:

🇩🇪 +49 7621 9165 313

🇨🇭 +41 61 510 06 86

🇽🇰 +383 49 200 286

🇸🇪 +46 470 580 944

🇸🇮 +386 47 774 141

Të gjitha destinacionet:

Basel/Mulhouse  – Prishtinë – Basel/Mulhouse;

Berlin Brandenburg  – Prishtinë – Berlin Brandenburg;

Düsseldorf  – Prishtinë – Düsseldorf;

Stuttgart  – Prishtinë – Stuttgart;

Münster Osnabrück  – Prishtinë – Münster Osnabrück;

München  – Prishtinë – München;

Nürnberg  – Prishtinë – Nürnberg;

Ljubljana  – Prishtinë – Ljubljana.

Memmingen – Prishtinë – Memmingen.

Kontaktet në Facebook dhe Instagram.