Dy aktorët dhe prezantuesit e njohur shqiptar, vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj së fundmi janë fokusuar edhe në muzikë.

Reklama

Pas bashkëpunimeve me kantautorin, Elgit Doda, Rome tashmë ka përgatitur një të tillë edhe me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzullahu.

Dyshja kanë bërë të ditur lajmin përmes disa postimeve në llogaritë përkatëse në Instagram duke sjell dhe një pjesë të shkurtër të këngës së re.

Foto: Romeo Veshaj/Instagram

“Së shpejti” ka shkruar Romeo në mbishkrimin e videos ku ai dhe Ermali shihen duke kënduar nga makina.

Reagimet ishin të shumta nga fansat e tyre për të cilët dhanë komente pozitive rreth këtij bashkëpunimi.

Reklama

Foto: Romeo Veshaj/Instagram

Kujtojmë që kënga e fundit e Ermalit është bashkëpunim me Ponin “E le” që u lansuan muajin e kaluar dhe deri më tani numëron mbi dy milionë klikime në YouTube.

Reklama
Ermal Fejzullahu publikon bashkëpunimin me Ponin "E le" Ermal Fejzullahu publikon bashkëpunimin me Ponin "E le"

Këngëtari nga Kosova dhe vëllezërit Veshaj gjatë kësaj periudhe po vazhdojnë të jenë të angazhuar edhe me mbrëmje muzikore /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)