Era Istrefi është ndër këngëtaret më të dëgjuara në trevat shqiptare, ndërsa përçon energji pozitive.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe nga më të ndryshmet nga përditshmëria.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka rikthyer sërish pozat provokuese.

View this post on Instagram

Havent posted a shameless butt pic in a minute🤪

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Jul 31, 2020 at 7:10am PDT

E veshur me një palë bikini, Era ka vënë në pah linjat trupor, ndërsa në masë të madhe ka theksuar të pasmet.

Era Istrefi josh me stilin e veçantë në paraqitjen e fundit Era Istrefi josh me stilin e veçantë në paraqitjen e fundit

“Nuk kam publikuar ndonjë fotografi me të pasme që një minut”, ka ironizuar ajo në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

Looking for my 🧑🏼‍🦰

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on May 22, 2020 at 7:53am PDT

Sidoqoftë, për të dhe reperin Buta është duke u aluduar shumë, pasi që të dy janë parë duke punuar në të njëjtën studio, çka po asocion në një bashkëpunim të mundshëm. /Telegrafi/