Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, muaj më parë solli bashkëpunimin “Sayonara Детка”me rep-artistin rus, Sayonara Boy.

Kënga u prit shumë mirë nga publiku, ndonëse u publikua në YouTube vetëm në versionin audio.

Mirëpo dyshja kanë vendosur që shumë shpejt këtë këngë ta sjellin për publikun edhe me klip, xhirimet e të cilit përfunduan këtë javë.

Era është ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, disa fotografi nga prapaskenat e xhirimeve të këtij klipi.

E veshur në të shkurtra dhe plot shkëlqim, Istrefi bëri që edhe njëherë gjithë vëmendja e fansave të kthehet nga ajo.

Era përndryshe është mjaft aktive në muzikë me prurje të shumta dhe koncerte, teksa duket se suksesi në tregun ndërkombëtar për të po vazhdon me bashkëpunime të tilla dhe këngë në gjuhën angleze, të cilat po priten mirë nga publiku i saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Baby tell me how..🎬

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Jul 27, 2019 at 12:02pm PDT