LAJMI I FUNDIT:

Episodi i 14-të i “O Sa Mire Kids”

Episodi i 14-të i “O Sa Mire Kids”

Versioni për fëmijë i hit serialit televiziv, “O Sa Mire Kids”, është publikuar në kanalin zyrtar në YouTube.

Reklama

Episodi i 14-të me radhë sjell skena interesante që i kanë përgatitur yjet e rinj për dashamirët e komedisë televizive.

Seriali realizohet nën drejtimin e Ernest Zymberit, i cili e shkruan skenarin dhe bën regjinë.

Të gjitha lajmet nga O Sa Mirë Kids
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga O Sa Mirë Kids

E gjithë ngjarja sillet rreth shkollës më të famshme për fëmijë, e cila është popullarizuar përmes humorit që sjellin protagonistët.

Në videon e mëposhtme mund ta shikoni episodin e 14-të të “O Sa Mire Kids”.

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kalo në kategori