0Shares

Është lansuar episodi i 132-të me radhë i komedisë televizive, “O Sa Mirë”.

Shprehja e pakënaqësisë, protesta dhe gafat që dinë t’i bëjnë vetëm të famshmit e këtij kolegji, janë pjesë e skenave të reja të humorit.

Në episodin e ri, protagonistët bëjnë plane nga më të çuditshmet për arritjen e qëllimeve të tyre.

Të gjitha lajmet për O SA MIRË Të gjitha lajmet për O SA MIRË

Duke u nisur nga studentët, por edhe vet drejtuesit e dikurshëm të kolegjit, përpiqen t’i vënë në veprim planet e tyre.

Ndërsa të gjitha tentativat shoqërohen me nxitje të të qeshurave të shikuesit.

Në kanalin zyrtar të serialit “O Sa Mirë” tashmë është publikuar episodi i ri.

Episodin e 132-të me radhë të hit komedisë televizive mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)