Eni Tare është banori i radhës që është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP Albania.

Ai qëndroi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri pak ditë, ndërsa gjatë kësaj kohe ka qenë më i qetë sa i përket lojës.

I njëjti ishte në garë me konkurrentët: Olta Gixhari, Krist Aliaj si dhe Olta Gixharin.

Foto: Screenshot/YouTube

Ndërkohë, janë bërë një muaj që nga fillimi i spektaklit dhe deri më tani ka pasur momente e situata të ndryshme.

Përplasen ashpër në spektakël, Olta i drejtohet Luizit: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi Përplasen ashpër në spektakël, Olta i drejtohet Luizit: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi

Ata garojnë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh, gjersa këtë javë humbën edhe dhjetë mijë euro nga çmimi final.

Foto: Screenshot/YouTube

Reklama

Kjo pasi liruan nga izolimi Efin dhe Luizin, të cilët po qëndronin në një dhomë vetëm pasi dolën fitues të “The Voice of Big Brother”. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Screenshot/YouTube